Nová poštová známka s motívom Iron Mana

Milovníci filatelie a komiksového sveta, pozor! V septembri 2023 prišla na trh nová poštová známka, ktorá zaujala nielen vášnivých zberateľov, ale aj fanúšikov legendárneho Iron Mana.

Návrh a Motív

Dvojica dizajnérov Thomas Steinacker a Jan-Niklas Kröger z Bonnu pripravili pre nás niečo skutočne špeciálne. Na známke dominuje motív Iron Mana v plnej akcii, čo predstavuje ikonickú postavu tohto komiksového hrdinu v celej jeho sláve. A samozrejme, motív známky je oficiálne licencovaný spoločnosťou Marvel, čo dodáva známke autenticitu a zvyšuje jej zberateľskú hodnotu.

Technické špecifikácie

Nemecká známka je vydávaná v hodnote 0,85 EUR, čo je ideálne pre zberateľov. Jej štandardné rozmery sú 55,00 mm x 30,00 mm. Navyše, na všetkých štyroch okrajoch úzkej strany archu známky bude umiestnený EAN kód, pričom tieto okraje zostanú biele.

Výroba prebehla v prestížnej tlačiarni Royal Joh. Enschedé v Haarleme v Holandsku, čo zaručuje vysokú kvalitu tlače.

Nová známka s Iron Manom

Nová známka s Iron Manom je skvelým prírastkom pre každú zbierku a určite poteší fanúšikov Marvelu aj filatelie. Pre všetkých, ktorí by si túto známku chceli pridať do svojej zbierky, odporúčame neváhať. S dátumom vydania 7. septembra 2023 bude táto známka určite rýchlo vypredaná. Ďakujeme za vašu dôveru a prajeme príjemné zberateľské chvíle!

Informační zdroj: deutschepost.de