Vitrína na odznaky a vyznamenania SAFE 5866

Vitrína na odznaky a vyznamenania od renomovaného výrobcu SAFE, konkrétne SAFE 5866, je veľmi atraktívnym spôsobom prezentácie zbierky pre zberateľov odznakov a vyznamenaní. Ide o jednu z najpredávanejších zberateľských pomôcok v tomto odbore.

Vitrína je vyrobená z kvalitného masívneho dreva v mahagónovom prevedení. Samotná konštrukcia pôsobí veľmi kompaktne a pevne, pričom brúsené hrany dodávajú vitríne atraktívny a elegantný štýl. Luxusný vzhľad vitríny je daný aj vďaka detailu ako je ozdobný mosadzný zámok. Rozmery vitríny sú 375 x 260 x 30 mm.

Detail spracovania brúsených hrán

Ozdobný mosadzný zámok

Dobrý prístup k uloženým predmetom umožňuje odklopacie sklenené viečko. Odznaky, vyznamenania a pod. sú uložené na kvalitnej tmavomodrej penovej vložke, ktorá je vyberateľná a nie je teda pevne pripevnená k drevenému podkladu. Čo je ďalšia výhoda napríklad pri manipulácii a výmene jednotlivých vložiek. Vďaka mosadzným úchytom v rohoch vitríny je možné inštalovať vitrínu na stenu, kde určite získa prezentácia zbierky ešte viac na atraktívnosti.

Kvalitná tmavomodrá penová vložka

Penová vložka je vyberateľná

Detail mosadzného úchytu

Aj keď uvádzame, že vitrína je určená hlavne na odznaky a vyznamenania, nie je vylúčené uloženie aj pre iné predmety ako sú mince, bankovky, pohľady či dokumenty. Aj keď by v takom prípade bolo usadenie na stenu nežiaduce, prezentácia akejkoľvek zbierky v horizontálnej polohe vitríny by bola určite veľmi zaujímavá.

Vitrínu nielen na odznaky SAFE 5866 si môžete objednať tu: vitrina-na-odznaky