Pamätná bankovka Usain Bolt – pocta legendárnej atletickej ikoně

Predstavujeme pamätnú bankovku (pamäťovku) Usain Bolt, prvú z našej série Athletics, venovanú atletickej legende Usainovi Boltovi. Táto pamätná bankovka je poctou nielen Usainovi Boltovi, ale aj celému svetu atletiky. Usain Bolt, jehož meno je synonymom pre rýchlosť, silu a nákazlivý šarm, ktorý uchvátil fanúšikov po celom svete, je oslávený na tejto bankovke ako najuznávanejší šprintér v histórii. Vydáva Top Legends.

 

Design tejto bankovky je výsledkom zložitého a inovatívneho prístupu k tlači. Obsahuje sofistikované tlačové techniky, ako je hlbokotlač a UV-fluorescenčné vrstvy, ktoré zaručujú, že každý detail je vyvedený s maximálnou presnosťou. Interaktívne prvky umožňujú majiteľom bankovky preskúmať všetky úspechy a medaily Usaina Bolta v prekvapujúcich vzoroch a skrytých posolstvách pri pohľade pod lupou, mikroskopom alebo UV svetlom.

Exkluzívny obal bankovky je vyrobený z plne farbeného grafického papiera s horúcou zlatou fóliou na titulnej časti a chrbte, čo zaručuje, že bankovka je nielen chránená, ale aj elegantne prezentovaná. Každá bankovka je navyše uložená v ochrannom fóliovom obale a chránená obálkou z ručne ťahaného papiera s bankovkovou buničinou, čo zaisťuje jej dlhodobú ochranu a kvalitu.

Technické špecifikácie bankovky zahŕňajú rozmery 187 × 81 mm a výrobu z 100% bavlneného bezpečnostného papiera s vodoznakom TL. Bezpečnostné prvky v papieri zahŕňajú priebežný vodoznak, strieborné bezpečnostné vlákno, neviditeľné UV fluorescenčné vlákna, viditeľné modré vlákna a dúhový pásik. Na prednej strane bankovky je hlbokotlač, ofsetový tlač, mikrotext, dúhová tlač, UV-fluorescenčné farby, giloše a strieborný polohovaný hologram. Zadná strana obsahuje bezpečnostnú ofsetovú tlač, mikrotext, dúhovú tlač, UV-fluorescenčné farby a giloše. Číslovanie je vykonané knihtlačou s UV-fluorescenciou a písmom OCR B1.

Jedinečný dizajn a technológie, ktoré sú použité v Usain Bolt Original Value-Note, sú svedectvom odbornosti a inovácie, ktoré stoja za jej tvorbou. Detaily a kvalita tlače na každej bankovke sú výsledkom starostlivej práce a umeleckého majstrovstva. Od presného hlbokotlače po živé UV-fluorescenčné farby, každý aspekt bankovky bol starostlivo navrhnutý tak, aby odrazil Usainovu nezameniteľnú osobnosť a dosiahnuté úspechy. Táto bankovka nie je len prostriedkom pre uchovanie hodnoty, ale je tiež umeleckým dielom, ktoré predstavuje kombináciu tradičného remesla a najmodernejších tlačových technológií.

Interaktívne prvky bankovky Usain Bolt Original Value-Note pridávajú ďalší rozmer k zážitku zberateľov. Možnosť preskúmať bankovku pod lupou alebo UV svetlom a objaviť tak skryté detaily a posolstvá je fascinujúca. Tieto prvky nielen oživujú úspechy Usaina Bolta, ale zároveň poskytujú hlbší vhľad do jeho kariéry a významu pre svet atletiky. Táto pamätná bankovka tak ponúka nielen vizuálnu krásu, ale aj hĺbku obsahu, čo ju činí výnimočným zberateľským predmetom a cenenou položkou pre každého, kto ocení unikátne spojenie umenia, histórie a športu.

Usain Bolt pamäťovka je nielen vzácnym zberateľským predmetom, ale tiež poctou jednej z najvýznamnejších osobností v histórii atletiky. Táto bankovka je ideálnym predmetom pre fanúšikov športu, zberateľov a tých, ktorí obdivujú atletickú výnimočnosť a inšpiráciu. Ponúkame jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok športovej histórie a je symbolom úcty k atletickej veľkosti, ktorou Usain Bolt nepochybne je.

Pamätná bankovka Usain Bolt.