100 rokov Disney – oslávené vydáním novej známky od La Poste Francúzsko

Spoločnosť The Walt Disney Company, symbol snov a fantázie, oslávila v roku 2023 storočnicu svojho založenia. Tento míľnik predstavuje sto rokov rozprávkových príbehov, animovaných filmov a nezabudnuteľných postáv, ktoré oslovili srdcia miliónov divákov po celom svete. Na oslavu tohto výnimočného okamihu vydala La Poste vo Francúzsku špeciálnu poštovú známku, ktorá uchvacuje ducha a odkaz Disney.

Disney je viac než len zábavný gigant; je to kultúrny fenomén, ktorý preklenul generácie a stále inšpiruje a baví ľudí všetkých vekových kategórií. Od Mickey Mouse až po moderné animované hity ako je „Frozen“, Disneyho príbehy a postavy sú neoddeliteľnou súčasťou popkultúrneho dedičstva. Spoločnosť, ktorú založil Walt Disney, pokračuje v jeho odkaze snahy o dokonalosť a vášnivého prístupu k tvorbe filmov, seriálov, pořadov a zábavných akcií.

La Poste vo Francúzsku si toto výročie váži a pripomína ho vydáním poštovnej známky, ktorá oslavuje bohatý a rozmanitý svet Disney. Známka je vizuálne okúzľujúca a odráža mágiu a kreativitu, ktoré sú základnými kameňmi Disneyho impéria. V centre tohto impéria stojí armáda umelcov a technikov, ktorí neúnavne pracujú na tom, aby každý film, každá show a každá postava bola čo najúžasnejšia.

Francúzska pošta oslavuje Disneyho výročie aj radou akcií po celom Francúzsku. Medzi najvýznamnejšie patria dva špeciálne koncerty, ktoré poskytnú 500 umelcom príležitosť vystúpiť na pódiu a ponúknuť divákom jedinečný hudobný zážitok. Tieto udalosti slúžia ako pripomenutie dlhého a bohatého príspevku Disney k svetu zábavy.

Okrem koncertov a ďalších udalostí La Poste a Disney ponúkajú fanúšikom širokú škálu zberateľských predmetov, ktoré im umožnia uchovať si kúsok tejto mágie na pamiatku. Táto známka a ďalšie zberateľské predmety nie sú len prostriedkom oslavy, ale aj pripomenutím nekonečnej kreativity a inovácií, ktoré sú jadrom Disneyho filozofie.

Vydanie tejto známky je tak symbolickým uzavretím storočia plného kúziel, fantázie a inovácií, ktoré Walt Disney a jeho spoločnosť priniesli svetu.

Informačný zdroj: laposte.fr