Svetová výstava poštových známok URUGUAY 2025

Vo dňoch 17. až 22. februára 2025 sa v meste Punta del Este v Uruguaji uskutoční jedinečná udalosť pre všetkých filatelistov a zberateľov poštových známok. Špecializovaná svetová výstava známok URUGUAY 2025 sa bude konať pod patronátom FIP, čo zaručuje vysokú úroveň a prestíž tejto akcie. Viac informácií o výstave možno nájsť na oficiálnych stránkach uruguay2025.com.

Čo očakávať na URUGUAY 2025?

Výnimočné zbierky známok

Špecializovaná svetová výstava známok URUGUAY 2025 ponúkne návštevníkom možnosť prezrieť si výnimočné zbierky poštových známok z celého sveta. Vystavovatelia predstavia svoje najcennejšie kúsky a unikátne zbierky, ktoré budú iste okúzľovať svojou históriou, estetikou a vzácnosťou. Tento medzinárodný filatelistický sviatok je ideálnou príležitosťou pre všetkých milovníkov známok, aby sa zoznámili s najnovšími trendmi a objavili vzácne exempláre.

Súťaže a ocenenia

Jednou z hlavných atrakcií výstavy bude súťažná časť, kde sa najlepšie zbierky a jednotlivé známky stretnú o prestížne ocenenia. Pod patronátom FIP budú hodnotené podľa prísnych kritérií, ktoré zahŕňajú originalitu, kvalitu a prezentáciu. Účasť v týchto súťažiach je nielen česť, ale aj príležitosť získať uznanie a zvýšiť hodnotu svojich zbierok.

Filatelistické semináre a workshopy

Počas výstavy budú prebiehať aj rôzne semináre a workshopy zamerané na filateliu. Tieto vzdelávacie programy sú skvelou príležitosťou pre filatelistov všetkých úrovní, aby rozšírili svoje vedomosti a zlepšili svoje zberateľské zručnosti.

Stretnutie s filatelistami z celého sveta

URUGUAY 2025 bude tiež skvelou príležitosťou pre stretnutie s ďalšími zberateľmi a odborníkmi z celého sveta. Pre mnohých zberateľov je to jedinečná príležitosť nadviazať kontakty a obohatiť svoju zbierku o nové a vzácne kúsky.

Mesto Punta del Este: Ideálne miesto pre výstavu

Punta del Este, známe ako „St. Tropez Južnej Ameriky“, je jedným z najluxusnejších a najkrajších letovísk v Uruguaji. S jeho nádhernými plážami, luxusnými hotelmi a bohatou kultúrou je ideálnym miestom pre organizovanie tak prestížnej akcie, ako je URUGUAY 2025. Návštevníci si môžu užiť nielen výstavu samotnú, ale aj všetky krásy a atrakcie, ktoré Punta del Este ponúka.

Špecializovaná svetová výstava známok URUGUAY 2025 v Punta del Este sľubuje byť nezabudnuteľnou udalosťou pre všetkých filatelistov a milovníkov poštových známok. S výnimočnými zbierkami, súťažami, seminármi a jedinečnou príležitosťou stretnúť sa s kolegami z celého sveta je táto výstava vrcholom filatelistického kalendára roku 2025. Nezabudnite si poznačiť dátum 17. až 22. februára 2025 do svojich kalendárov a pripravte sa na jedinečný zážitok v nádhernom prostredí Punta del Este. Viac informácií nájdete na uruguay2025.com.