Signoscope T3 od firmy SAFE – prístroj na zisťovanie vodoznaku a skúmanie poštových známok

Ste vášnivý zberateľ filatelie a hľadáte nástroj, ktorý vám pomôže preskúmať a overiť autenticitu vašich poštových známok? Predstavujeme vám Signoscope T3 od firmy SAFE – nový a vylepšený profesionálny prístroj na overenie vodoznaku, ktorý vám umožní rozpoznať zachovalosť, nerovnosti, poškodenie, kvalitu a opravy na poštových známkach. Jedinečné vlastnosti Signoscope T3

Signoscope T3 je pokročilý nástupca overeného profesionálneho prístroja SAFE Signoscope. Tento spoľahlivý a bezpečný nástroj na overenie priehľadov pracuje bez použitia chemikálií, čo zaručuje bezpečnosť pre vaše známky. Jeho jednoduchá obsluha umožňuje jednoduché a rýchle skúmanie poštových známok.

Čo všetko prístroj zvládne?

Okrem priehľadov môžete pomocou Signoscope T3 preskúmať a identifikovať tiež opravy, papierové nepravidelnosti, tenké miesta, prepichnuté miesta a mnoho ďalších defektov na poštových známkach. Tento moderný prístroj vám odhalí detaily, ktoré boli predtým skryté, a zviditeľní rozdiely v priehľadoch, ktoré môžu významne ovplyvniť hodnotu známky. Vylepšený výkon a osvetlenie

Nový model Signoscope T3 je vybavený tromi silnými LED diódami, ktoré majú minimálne opotrebenie a sú energeticky úsporné. Tieto LED diódy zabezpečujú optimálne osvetlenie známky a možno ich plynule meniť pre dosiahnutie najlepšieho možného osvetlenia.

Rôzne farby LED diód

Prístroj Signoscope T3 disponuje celkom ôsmimi rôznymi farbami LED: hnedou, červenou, zelenou, modrou, žltou, azúrovou, fialovou a samozrejme bielym denným svetlom. Tieto rôzne farby môžu významne zlepšiť výsledky skúmania, napríklad pri osvetlení červenej známky červeným svetlom, čo „neutralizuje“ červenú tlačovú farbu prechádzajúcu zadnou stranou známky. Priehľad je potom zreteľnejší a nie je ovplyvnený nežiaducimi farebnými efektmi.

Signoscope T3 pre cestovanie

Signoscope T3 je vhodný aj pre použitie na cestách, keďže je dodávaný s USB adaptérom, ktorý umožňuje pripojenie k elektrickej sieti, počítaču s USB rozhraním. Rozmery prístroja činia 135 x 70 x 90 mm a balenie zahŕňa tiež USB kábel a sieťový adaptér 220 V.

Skvelý doplnok pre každého zberateľa

Signoscope T3 je ideálny nástroj pre vášnivých zberateľov filatelie, ktorí chcú preskúmať a overiť autenticitu svojich poštových známok s čo najväčšou presnosťou. Vyskúšajte tento profesionálny prístroj od firmy SAFE a objavte nové detaily svojej zbierky, ktorých ste si predtým nevšimli.

Pridajte tento moderný a inovatívny prístroj do svojho zberateľského vybavenia a užite si výhody jeho jedinečných funkcií a vysokej kvality. Signoscope T3 vám umožní preskúmať svet filatelie v novom svetle a je skvelým doplnkom pre každého zberateľa, či už začínajúceho alebo skúseného.

Nechajte sa prekvapiť, čo všetko môžete s týmto nástrojom odhaliť vo svojej zbierke, a zistite, čo všetko sa skrýva za vzácne priehľady na vašich poštových známkach. Signoscope T3 vám umožní prehĺbiť svoje znalosti a pochopenie filatelie a zlepšiť vaše zberateľské zručnosti.

Signoscope T3 od firmy SAFE – prístroj na zisťovanie priehľadov a skúmanie poštových známok zakúpite na tomto odkaze.